Nagrody i wyróżnienia

Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2013
Kapituła Programu (koordynowanego przez Dziennik Gazeta Prawna) przyznała spółce tytuł. Przy wyborze Laureatów kierowano się wysoką jakością zatrudnienia.

Puls Biznesu - Akcja Inwestor
Z okazji drugiej rocznicy urodzin Akcji Inwestor - programu gazety Puls Biznesu M.W. Trade, w sierpniu 2010 roku, zostało wyróżnione nagrodą "Kto Odpowiada Inwestorom" jako jedna z nielicznych spółek, które nie lekceważą inwestorów i szybko odpowiadają na zdecydowaną większość pytań.


Przejrzysta Firma
W 2008 roku M.W. Trade została uhonorowana certyfikatem Przejrzystej Firmy. Nagroda przyznawana jest spółkom, które w swoim działaniu kierują się zasadą wiarygodności i uczciwości finansowej.

Nagroda GPW
Nagroda Giełdy Papierów Wartościowych: „Firmy inwestycyjne i rynek GPW: sukces w trudnych warunkach” za pierwsze przejście z rynku NeWConnect na GPW.
Przedsiębiorstwo Fair Play
W 2008 roku M.W. Trade zdobyła tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play”. którego celem jest promowanie etyki w biznesie oraz promocja działań zgodnych z obowiązującym prawem i powszechnie przyjętymi normami społecznymi. M.W. Trade została już dwukrotnie wyróżniona tytułem w 2007 i w 2006 roku.


 

Solidna Firma
Program Solidna Firma wspiera i promuje rzetelne firmy, tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. Miano „Solidnej Firmy” M.W. Trade otrzymała w edycji konkursowej, organizowanej w latach 2005 - 2009.
 

Puls Biznesu - Akcja InwestorZ okazji drugiej rocznicy urodzin Akcji Inwestor - programu gazety Puls Biznesu M.W. Trade, w sierpniu 2010 roku, zostało wyróżnione nagrodą "Kto Odpowiada Inwestorom" jako jedna z nielicznych spółek, które nie lekceważą inwestorów i szybko odpowiadają na zdecydowaną większość pytań.


Przejrzysta FirmaW 2008 roku Firma M.W. Trade została uhonorowana certyfikatem Przejrzystej Firmy. Nagroda przyznawana jest spółkom, które w swoim działaniu kierują się zasadą wiarygodności i uczciwości finansowej.
Nagroda GPWNagroda Giełdy Papierów Wartościowych: „Firmy inwestycyjne i rynek GPW: sukces w trudnych warunkach” za pierwsze przejście z rynku NeWConnect na GPW.
Przedsiębiorstwo Fair PlayW 2008 roku M.W. Trade zdobyła tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play”. którego celem jest promowanie etyki w biznesie oraz promocja działań zgodnych z obowiązującym prawem i powszechnie przyjętymi normami społecznymi. M.W. Trade została już dwukrotnie wyróżniona tytułem w 2007 i w 2006 roku.
Solidna FirmaProgram Solidna Firma wspiera i promuje rzetelne firmy, tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. Miano „Solidnej Firmy” M.W. Trade otrzymała w edycji konkursowej, organizowanej w 2006 oraz 2008 roku.
Biała ListaM. W. Trade została wyróżniona tytułem Biała Lista, czyli spółki, która na bieżąco wywiązuje się z postanowień zawartych w umowie z partnerami biznesowymi i nie posiada na swoim koncie zaległych zobowiązań, ani opóźnień.

Fair Play Solidna firma GPW Pozycjonowanie stron Wrocław - EACTIVE